KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314053
nr 1431 4053
Bent Lauridsen
(f. 1926)
Oljemålning, Bent Lauridsen (f. 1926), Signerad, daterad 48. Olja på duk, 24x25cm, yttermått inklusive ram: 32x35cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:31:59
14/11 16:49:22